W asortymencie producenta drzwi wewnętrznych z Warszawy znajdziesz paletę możliwości minimalistycznego designu. Opieramy się na prostych drzwiach białych pełnych pokojowych, np. model ASTRAL albo z subtelnymi, estetycznymi liniami w różnych konfiguracjach np. poziome pasy DELTA i ORBIT czy pionowe linie ALFA. Bardzo dobrze będą wyglądać również jako drzwi nowoczesne łazienkowe. Posiadamy ekspozycję drzwi na Mokotowie przy ul. Bartyckiej w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem drzwi na żywo serdecznie zapraszamy.

Drzwi białe AG DrzwiDesign - wtopią się w każde wnętrze

Drzwi białe pokojowe zlicowane z powierzchnią ściany to aktualnie najmodniejszy typ drzwi. Wybierane są już nie tylko w awangardowych wnętrzach, ale zyskują zwolenników również w domowych zaciszach. Idealnie pasują do małych pomieszczeń, bo nie przytłaczają swoją obecnością, powiększając wizualnie każde pomieszczenie. Pozbawienie charakterystycznych opasek i widocznych ościeżnic czyni je smuklejszymi i delikatniejszymi. Popularny staje się ostatnio styl nowojorski, do którego te drzwi perfekcyjnie pasują. Sprawdź je wszystkie u nas – producent drzwi wewnętrznych Warszawa – Mokotów, Bartycka. Więcej szczegółów i ceny drzwi Warszawa na naszej stronie internetowej ag-drzwi-warszawa.pl lub pod numerem telefonu +48 794300123.

Stonowane i nieskomplikowane wzornictwo potrafi wnieść do wnętrza więcej niż finezyjne i wymyślne wzory. Nasza kolekcja nowoczesnych drzwi wewnętrzych świetnie sprawdzi się jako drzwi pokojowe loftowe a także w innych wnętrzach industrialnych. Nowoczesne rozwiązania idące w parze z najwyższej jakości materiałami to znak rozpoznawczy drzwi Bartycka Warszawa. Fani kolorowego minimalizmu mogą je również indywidualnie personalizować w różnych odcieniach. Opcją dla szukających urozmaiceń jest również szklana szyba, która nada im więcej blasku i wdzięku.

 

Astral, Orbit, Delta... Czyli drzwi białe Bartycka – Mokotów

Drzwi nowoczesne AG DrzwiDesign Warszawa

 

Dom to przestrzeń, w którym chcemy się poczuć bezpiecznie i przytulnie. Wnętrze tworzymy wedle naszego gustu i potrzeb, pasujące do naszej osobowości. Cenimy sobie szeroką paletę możliwości przy doborze elementów wystroju domu, aby każdy mógł znaleźć coś dopasowanego do oczekiwań. Ktoś, kto kupuje urządzone w starym stylu mieszkanie, a jest fanem nowoczesności, źle będzie się czuł w takim otoczeniu. Idąc z duchem czasu i stale zmieniającymi się trendami, producent drzwi wewnętrznych AG DrzwiDesign prezentuje ekskluzywne drzwi nowoczesne. Są to drzwi bezprzylgowe, a także mogą występować jako drzwi bezprzylgowe rewersowe.

drzwi-nowoczesne-białe

Jeśli wahasz się przy wyborze wzoru lub jesteś minimalistą, drzwi nowoczesne to idealny wybór. Gładkie drzwi pokojowe o uniwersalnym zastosowaniu i neutralnym, lecz innowacyjnym wzornictwie zdobywają bardzo szybko coraz większą popularność. Oferujemy bogatą i stale poszerzającą się gamę drzwi nowoczesnych. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko drzwi nowoczesne białe, do wyboru masz ogromną paletę kolorów, odpowiednich do Twojego wnętrza. Oferujemy również drzwi nowoczesne łazienkowe z podcięciem wentylacyjnym. Jeżeli nasze drzwi nowoczesne to dla Ciebie za mało minimalistyczne rozwiązanie, zobacz nasze drzwi nowoczesne ukryte.

Odważ się sięgać po nowe.

 

 

Patrz w przyszłość.

 

Miej wizję i ją wyraź.

 

 

MINIMALIZM

Poczuj to na własnej skórze.

 

 

drzwi-nowoczesne-biale
drzwi-nowoczesne-biale

Neominimalizm, czyli czasem mniej znaczy więcej

DRZWI NOWOCZESNE

 

Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne to istotny element naszego wnętrza. Ich estetyka i jakość stanowi wykończenie i buduje klimat całej koncepcji. We wnętrzach minimalistycznych, widać to szczególnie, bo są one proste i czyste, a każdy element jest tu szczególnie istotny. Kolekcja nowoczesna to drzwi bezprzylgowe o prostej formie, czasem urozmaiconej geometrycznym, delikatnym zdobieniem, lub szklaną szybą nadającą im lekkości. Jest to kolekcja architektoniczna, stworzona dla fanów minimalizmu, nowoczesnych wnętrz oraz loftów i wnętrz industrialnych. Nienachalne wzornictwo oraz bardzo wysoka jakość, nowoczesne rozwiązania i najlepsze materiały. Nasze drzwi nowoczesne to nie tylko drzwi białe, występują w dziesiątkach kolorów, przez co bez problemu można je personalizować.

Drzwi ASTRAL

Drzwi DELTA

Drzwi DELTA BIS

Drzwi ORBIT

Drzwi ORBIT BIS

Drzwi ALFA Z BLENDĄ

Drzwi BETA

Drzwi ALFA

Drzwi LEDA

Drzwi POLARIS

Drzwi ZETA

Drzwi ATRIA

Wszystkie prawa zastrzeżone © AG Drzwi Design

Strona stworzona przez AG Drzwi Design

AG Drzwi Design

 

ul. Bartycka 24/26 paw. 211

00-716 Warszawa

E-mail: biuro@agdrzwidesign.pl

Tel: +48 794300123

Polub nas na Facebooku

Nasza oferta

 

drzwi nowoczesne

drzwi klasyczne

drzwi ukryte

drzwi skandynawskie