Jakie korzyści przynosi styl skandynawski we wnętrzu i drzwiach wewnętrznych?

Styl skandynawski kieruje się dbałością o estetykę i nieskomplikowanymi motywami. Mając jasne meble i pastelową paletę kolorów, można więcej miejsca pozostawić tkaninom oraz różnych dodatkom artystycznym. W krajach Europy Północnej dużą wagę przywiązuje się do ekologii, dlatego drzwi skandynawskie powinny być wykonane z najwyższej jakości naturalnych surowców.

 

Czym kierować się, wybierając w Warszawie drzwi skandynawskie?

Dobierając kolor drzwi należy rozważyć kolorystykę mebli w całym pomieszczeniu. Szukając drzwi w stylu skandynawskim najlepszym rozwiązaniem będzie wybór produktów powiązanych z charakterystycznymi elementami w tym stylu, czyli nawiązujące do chłodnych odcieci drewna i jasnych kolorów – sosny, dębu czy wiązu. Wnętrze skandynawskie powinno cechować się naturalnością, rozjaśniające wnętrze i estetyczne. Prostota, przejrzystość, rozświetlenie i uniwersalność to aspekty, które są najważniejsze.

Trend jasnych i pełnych światła wnętrz jest ceniony i rozpowszechniony w całym świecie. Naturalne i neutralne kolory beżu, bieli i szarości z mocniejszymi akcentami to skandynawski design. Rustykalny styl drzwi "zbitych z drewnianych desek" zawieramy również w naszych drzwiach pokojowych. Drzwi skandynawskie nadają ciepłego klimatu i przytulnej atmosfery każdemu wnętrzu, przy okazji będąc designerskim elementem wystroju. Prostota i funkcjonalność dopełnia się z nadaniem charakteru wnętrzu za pomocą zgaszonych różów, błękitów i szarości.

Drzwi Ag DrzwiDesign Warszawa – kolekcja Skandynawska

Drzwi skandynawskie Warszawa – Mokotów

Cechy stylu skandynawskiego

Styl skandynawski zyskał bardzo szybko wielu zwolenników i na stałe pozostał w naszych domach. Jest obecnie jednym z najpopularniejszych stylów w naszym kraju dzięki rozświetleniu i przestronności jego wnętrz. Salon, jadalnia czy sypialnia – wszystkie urządzone "po skandynawsku" są proste, jasne i komfortowe. Cechuje je puryzm formy i stonowane, pastelowe kolory. Wiodącymi barwami są biel, szarości i zieleń.

DRZWI SKANDYNAWSKIE

 Moda  na przyjemne, jasne, pełne światła oraz przyjazne człowiekowi wnętrza w stylu skandynawskim trwa w najlepsze. Skandynawski design jest niezmiennie ceniony na całym świecie. Przyświeca mu prosta myśl: naturalne materiały, wysoka jakość, prostota i funkcjonalność. Styl skandynawski to neutralne kolory jak biel, szarość oraz beż na dużych płaszczyznach, wzbogacone o kolorowe akcenty, często pastele. Inspiracje nordyckie łączą się często z innymi stylami wnętrzarskimi, tworząc ciekawy mariaż. Nasze drzwi wewnętrzne w stylu skandynawskim nawiązują wzorniczo do tych, jakie możemy spotkać w domach na dalekiej północy. Rustykalny design nawiązuje do popularnych w krajach nordyckich drzwi, zbitych z drewnianych desek. Malowane na rozmaite kolory często budują domowy, ciepły klimat, rodzinnego domu na łonie natury. Nasze drzwi skandynawskie to najlepsza na rynku jakość oraz bezpretensjonalne wzornictwo. Polecamy drzwi szare oraz w pastelowych, zgaszonych różach i błękitach co wspaniale podkreśli charakter wnętrza.

Piękno znad Fiordów

Skandynawski design w Twoim domu.

 

 

Poczuj powiew z dalekiej północy.

 

 

Zakochaj się w stylu Nordic.

 

Stwórz ciepłe wnętrze.

 

 

Sekretem tak dużej popularności jest rozświetlenie wnętrz w naszym w większości roku, ciemnym i deszczowym klimacie. Wywodzi się on bowiem z Europy Północnej, gdzie ludzie właśnie w celu ocieplenia chłodnych pomieszczeń, wykreowali ten styl. Doceniamy białe ściany i jasne meble z ciemniejszymi zdobieniami, które czynią wnętrze szykownym, czystym i optycznie większym. Innym wyróżnieniem jest silny związek z naturą przejawiający się w naturalnych materiałach i surowym drewnie, funkcjonalne formy, wyraziste wzory i użycie tkanin.

drzwi-skandynawskie-biale
drzwi-skandynawskie-szare

Sprawdź naszą kolekcję drzwi w pozytywnych, pastelowych barwach i wybierz drzwi skandynawskie Warszawa – Mokotów - Bartycka, Ag DrzwiDesign.

Drzwi Ivar

Drzwi Sven

Drzwi Ingrid

Drzwi Astrit

Drzwi Jurgen

Drzwi Björn

Drzwi Oslo

Drzwi Narvik

Drzwi Sztokholm

Drzwi Helsinki

Drzwi Bergen

Drzwi Malmo

Wszystkie prawa zastrzeżone © AG Drzwi Design

Strona stworzona przez AG Drzwi Design

AG Drzwi Design

 

ul. Bartycka 24/26 paw. 211

00-716 Warszawa

E-mail: biuro@agdrzwidesign.pl

Tel: +48 794300123

Polub nas na Facebooku

Nasza oferta

 

drzwi nowoczesne

drzwi klasyczne

drzwi ukryte

drzwi skandynawskie