Ukryte intryguje...

 

 

Odkryj ukryte...

 

 

Drzwi ukryte to Twoje płótno.

Sam zdecyduj co chcesz na nim zobaczyć...

Drzwi ukryte to piękno prostoty.

 

 

Wybór drzwi ukrytych daje wyjątkowo szeroką gamę możliwości designerskich i tworzenia alternatywnych projektów. Zapraszamy do odwiedzenia drzwi ekskluzywnych Warszawa – Mokotów, ul. Bartycka 24/26.

Drzwi ukryte możesz dowolnie wykończyć: lustrem, tapetą, betonem lub pomalować pod kolor ściany. Mimo, że drzwi ukryte wydają się być i modernistyczną opcją, pasują nie tylko do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Doskonale będą się sprawować również we wnętrzach klasycznych, Mogą być doskonałą bazą dla sztukaterii.

 

 

Zaplanuj drzwi ukryte zanim zaczniesz remont w celu ich perfekcyjnego montażu. Skontaktuj się z AG DrzwiDesign i stwórz swoje drzwi szyte na miarę, które uskrzydlą Twoje wnętrze!

Drzwi ukryte – nie tylko nowoczesne rozwiązanie

Jaka jest przewaga drzwi ukrytych nad drzwiami białymi pełnymi?

Drzwi ukryte sa niewidoczne, zlicowane ze ścianą. Ościeżnice i zawiasy są niewidoczne, co czyni je idealnym wyborem do aranżacji wnętrza i stworzenia spójnej całości, bez uwidaczniania drzwi. Brak górnej belki umożliwia scalenie drzwi ukrytych z sufitem. Taki typ "schowanych" drzwi jest jednym z nowszych trendów w minimalistycznym wystroju wnętrz. Fototapeta lub tapeta z określonym, jednolitym wzorem a także tynk strukturalny czy kamień nie będzie problemem, kiedy można je nałożyć na drzwi, nie zaburzając ich końcowego efektu. Dogodność w lakierowaniu drzwi ukrytych, zastosowania szkła czy drewnianych fornitów pozwala na stworzenie wyjątkowych, designerskich i imponujących wyglądem pomieszczeń. Producent drzwi ekskluzywnych w salonie wystawienniczym przy ul. Bartyckiej w Warszawie pomoże w wyborze Twoich wymarzonych drzwi ukrytych i stworzy je według Twojej wizji. Skontaktuj się z nami i sprawdź ceny Warszawa Mokotów.

Drzwi ekskluzywne ukryte Warszawa – Mokotów

Drzwi ukryte to idealne zespolenie drzwi wewnętrznych pokojowych z Twoim wnętrzem.  Drzwi są w zasadzie niewidoczne. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność. Zupełnie niewidoczna ościeżnica kreuje jednorodną całość ze ścianą. Dyskretność i subtelność to ich największe zalety, to wykończenie w ich przypadku determinuje formę.

IDEALNIE ZESPOLONE Z TWOIM WNĘTRZEM

 

Rewolucyjne rozwiązanie, które cieszy się obecnie ogromną popularnością. Całkowicie niewidoczna ościeżnica tworzy jednolitą płaszczyzną ze ścianą. Drzwi wyglądają lekko i dyskretnie, a jedynie ich wykończenie determinuje ich styl, nie zaś sama forma. Zawiasy są ukryte i niewidoczne dla oka.

Drzwi ukryte w ścianie to obecnie najpopularniejszy trend wnętrzarski,

 

 

DRZWI UKRYTE

UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ!

drzwi-ukryte-tapeta

Skrzydło drzwiowe możemy dowolnie wykończyć: pomalować farbą akrylową w kolorze ściany, nakleić tapetę, położyć tynk strukturalny, kamień lub umieścić na nim lustro. Wszystko zależy od tego, jaki efekt zamierzamy osiągnąć.

 

Wbrew pozorom drzwi ukryte to doskonałe dopełnienie także klasycznych wnętrz. Wykończone elegancką tapetą stworzą bardzo ciekawy efekt.

 

Drzwi ukryte Ag Drzwi Design to produkt najwyższej jakości. W przypadku drzwi ukrytych ma to ogromne znaczenie, drzwi bowiem wbudowane są w ścianę, co w przypadku słabej jakości produktów, może generować niepotrzebne koszta oraz problemy z ewentualną wymianą.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Wszystkie prawa zastrzeżone © AG Drzwi Design

Strona stworzona przez AG Drzwi Design

AG Drzwi Design

 

ul. Bartycka 24/26 paw. 211

00-716 Warszawa

E-mail: biuro@agdrzwidesign.pl

Tel: +48 794300123

Polub nas na Facebooku

Nasza oferta

 

drzwi nowoczesne

drzwi klasyczne

drzwi ukryte

drzwi skandynawskie